Společnost Brazzale Moravia a.s. připravila pro zaměstnance speciální Baby Bonus.

Sýrárna Brazzale Moravia a.s., která patří do italské sýrařské skupiny Brazzale, zavádí Baby Bonus – nový speciální bonus za každé dítě narozené kterémukoliv ze zaměstnanců. Příspěvek ve výši 25 000 korun bude vyplácen za každého narozeného potomka v době trvání pracovního poměru ve společnosti alespoň jednoho z rodičů.

Podmínkou čerpání nového bonusu je dovršení alespoň dvou let práce ve společnosti před či po narození dítěte, a to u jednoho z rodičů, otce či matky, ať už pracují v sýrárně v Litovli anebo v řetězci La Formaggeria Gran Moravia. U každého z následujících dětí bude mít zaměstnanec nárok na Baby Bonus po dovršení alespoň jednoho dalšího roku práce u společnosti. Prémie bude přiznána i v případech adopce. Obdobný příspěvek zavedli italští majitelé také v mateřské firmě Brazzale SpA v Itálii.

Touto iniciativou chceme nejen pomoci novým rodičům při ekonomických výdajích, ale zejména si přejeme, aby cítili, že máme radost, když se jim daří realizovat jejich životní plány, jež mají být vždy na prvním místě. Přejeme si, aby toto gesto bylo užitečné a aby se v budoucnu našim zaměstnancům narodilo tolik dětí, že bychom, míněno samozřejmě s nadsázkou, mohli tohoto kroku třeba i litovat. Chceme dát našim spolupracovníkům najevo, že s nimi sdílíme jejich rodičovské radosti,“ uvedl spolumajitel firmy a prezident skupiny Roberto Brazzale.