Prodejní řetězec společnosti Brazzale Moravia a.s. – La Formaggeria Gran Moravia – dosáhl mimořádného úspěchu v rámci ocenění Mastercard Obchodník roku 2016. Během konference Retail Summit 2017 zvítězil v této prestižní soutěži v kategorii Nový zákaznický zážitek.

Pro prodejny La Formaggeria Gran Moravia je vítězství skutečným svátkem. Mezi finalisty soutěže byly vybrány porotou odborníků, kteří ocenili originalitu nabídky a unikátnost formátu, který je pro všechna prodejní místa typický.

Děkujeme všem kolegům a spolupracovníkům, kteří se na chodu podnikových prodejen podílejí, a velice děkujeme také všem našim zákazníkům za jejich přízeň.

“Je to nečekaný a neuvěřitelný výsledek, který je plodem mimořádné práce a vášně našich 150 spolupracovníků, prodavačů, vedoucích prodejen, kolegů z oddělení nákupu v Itálii i v České republice, ze sýrárny, z oddělení logistiky, a také přízně našich zákazníků. Je to úspěch té nejlepší italské gastronomické kultury, kterou bravurně ovládli naši čeští přátelé,” uvedl ihned po zisku ocenění Roberto Brazzale, prezident Skupiny Brazzale a autor projektu prodejního řetězce La Formaggeria Gran Moravia. “Zvítězila vášeň a lidský rozměr nad tak trochu orwellovskou efektivitou “velkých dat” (big data). Je to pro nás o to větší čest, když víme, že jsme porazili dva skutečné kolosy, které do finále postoupily s vysoce hodnotnými projekty,” dodává Roberto Brazzale.

Zdroj fotografií: Blue events, Ogilvy, archiv Brazzale Moravia.